Alvifit

Alvifit je mladá česká firma specializující se na funkční sportovní výživu. Sportovní výživa slouží jako doplněk stravy pro aktivní osoby každého věku – urychluje regeneraci, podporuje růst svalové hmoty a úbytek tukové tkáně, a chrání naše klouby. Vzhledem k tomu, že většina dostupné sportovní výživy v ČR obsahuje řadu umělých sladidel nebo velké množství sacharózy (klasický stolní cukr), což z hlediska zdravého životního stylu není optimální. Umělá sladila mohou podpořit vznik civilizačních chorob, jako je např. diabetes mellitus II. typu, neboli cukrovka, rovněž mohou umělá sladidla u řady lidí vyvolávat zažívací obtíže, tak výrobci Alvifit se rozhodli jít trochu jinou - náročnějsí - cestou. Připravili pro nás výrobky, které obsahují pouze přírodní aromata, barviva a sladidla – díky tomu mají jejich výrobky vyváženou přirozenou chuť a odpovídají požadavkům pro racionální stravování.

Společnost Alvifit nepoužívá žádná syntetická sladidla, jako je sukralóza, acesulfam K a jiné.

Velmi pečlivě dohlížejí na výrobu produktů, a tak vám společně s nimi můžeme zaručit vysokou kvalitu a funčnost produktů Alvifit. 

Funkčnost výrobků Alvifit testuje mimo jiné powerlifter a strongman Petr Klich.

Žádné produkty značky Alvifit nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení